Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

جوکوویچ فاتح تنیس تورین شد انتقام سخت صربیناتور از مرد هویجی

نواک جوکوویچ اسطوره تنیس جهان با شکست قاطع یانیک سینر ایتالیایی برای هفتمین مرتبه فاتح رقابت های پایانی فصل ۲۰۲۳ در تورین ایتالیا شد و رکورد قهرمانی های راجر فدرر در این مسابقات را شکست.


به گزارش ایسنا، در جریان دیدار فینال رقابت های تنیس پایان فصل ۲۰۲۳ در تورین ایتالیا، نواک جوکوویچ مرد اول تنیس جهان از صربستان برابر یانیک سینر نفر چهارم رنکینگ برترین تنیسورهای جهان از ایتالیا به میدان رفت و در پایان در ۲ ست و با نتایج مشابه ۶ بر ۳ به برتری رسید و جام قهرمانی این مسابقات را برای هفتمین مرتبه بالای سر برد.


جوکوویچ پیش از این در مرحله گروهی در میان تشویق شدید و مرشور هواداران ایتالیایی ۲ بر یک مغلوب یانیک سینر شده بود اما در فینال با این برتری قاطع انتقام سختی از او گرفت. یانیک سینر به دلیل علاقه بیش از حد به هویج ملقب به مرد هویجی شده است و تعدادی از علاقمندان او نیز با شمایلی با شکل و رنگ هویج در بازی های او حاضر می شوند.


جوکوویچ با کسب هفتمین جام این رقابت ها از رکورد قهرمانی های راجر فدرر در این مسابقات عبور کرد و بار دیگر با قهرمانی در این مسابقات دست به تاریخسازی زد.
اسطوره تمام نشدنی تنیس جهان با کسب این قهرمانی برای نود و هشتمین مرتبه در دوران حرفه ای خود موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت های مختلف تنیس شد و یک‌گام دیگر به رکورد بی نظیر ۱۰۹ قهرمانی جیمی کانرز نزدیک تر شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید