Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

حزب الله جمهوری اسلامی ایران نوک پیکان محور مقاومت است

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب‌الله لبنان تاکید کرد که پس از نبرد طوفان الاقصی نتایج جنگ دیگر جدا از هم نبوده و تمام جبهه‌های محور مقاومت از یکسو و میدان‌های شر از سوی دیگر با هم متحد شده‌اند.


به گزارش ایسنا، «شیخ حسن البغدادی» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اظهار کرد: نبرد طوفان الاقصی واقعیتی را که تا پیش از این برای ملت‌های منطقه پنهان بود، فاش کرد و آن واقعیت یکی بودن میدان‌ها چه در محور شر به رهبری آمریکا و چه در محور مقاومت است که جمهوری اسلامی ایران به منزله نوک پیکان آن است. بر این اساس، دیگر پیروزی جداگانه و انفرادی یا شکست جدا وجود ندارد و این در طول شش ماه جنگ جاری میان رژیم صهیونیستی و جبهه‌های مقاومت نمایان شده است.


به گزارش سایت «العهد»، البغدادی در دیدار با جمعی از مدیران و اساتید حوزه علمیه شهر مشهد گفت: درست نیست به جنگ جاری با این رژیم موقت به این شکل نگاه کنیم که برخی در آن مشارکت دارند و برخی نظاره‌گر هستند، همه مشارکت دارند اما نقش‌ها متفاوت است، همانگونه که آمریکا نوک پیکان محور شر و شرکت‌کننده اصلی در حملات اسرائیل است، جمهوری اسلامی ایران هم نوک پیکان محور مقاومت است و بدون آن جبهه‌های مقاومت نمی‌توانند ادامه دهند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

دیدگاهتان را بنویسید