Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

سیستان وبلوچستان می تواند به الگوی عملی مدیریت مردم محور تبدیل

ایسنا/سیستان و بلوچستان دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت گفت: سیستان و بلوچستان دارای مردمانی کم‌توقع و مسئولیت‌پذیر است و می‌توانیم این استان را به الگوی عملی مدیریت مردم محور تبدیل کرد.


به گزارش ایسنا- سید احمد عبودتیان عصر یکشنبه، ۲۸ آیان، در اولین اجلاسیه مردمی‌سازی دولت در سیستان و بلوچستان که زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: مردمی‌سازی یک‌ ضرورت غیر قابل انکار است که دولت سیزدهم نیز برای تحقق این مهم با قوت پای کار آمده است.


وی افزود: فهم، خواست و مطالبه مردم برای زمامداران جمهوری اسلامی مهم است و ایمان داریم که نظام اداره کشور باید گره خورده با خواست و اراده مردم باشد و مردم در همه امور پای باشند.


وی گفت: مشارکت مردم در امور تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، اجرا و نظارت مطالبه مهم رهبر انقلاب و اراده جدی دولت است که مردم باید در همه این مولفه‌های نقش آفرین باشند.


به گفته دستیار رئیس جمهور؛ مشکلات سیستان و بلوچستان باید احصا، طبقه‌بندی و مشخص شود و برای حل و رفع آن‌ها نیز باید از ظرفیت مردم بهره برد و حلقه‌های میانی خودجوش جهادی پای کار بیایند و دولت نیز حمایت‌های لازم را آن‌ها انجام دهد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

دیدگاهتان را بنویسید