Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

ضرورت ترسیم سند چشم انداز توسعه ۲۵ ساله در بابل

ایسنا/مازندران استاندار مازندران با اشاره به اینکه شهرستان بابل باید طرح توسعه داشته باشد، گفت: ترسیم چشم‌انداز سند توسعه ۲۵ ساله در بابل امری ضروری است.


سیدمحمود حسینی پور امروز، ۲۹ بهمن در آیین تکریم و معارفه فرمانداران بابل با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا اظهار کرد: تلاش و مجاهدت آیت الله روحانی (ره) در مازندران هرگز فراموش نمی‌شود و افتخار می‌کنیم امروز فرزند خلف وی حجت الاسلام حسن روحانی ادامه دهنده راه وی در تحقق آرمان‌های امام و شهداست.


وی با اشاره به اهمیت جایگاه ویژه فرمانداران، افزود: فرمانداران تنها مسئولیت اجرایی نداشته بلکه مسئولیت حاکمیتی دارند زیرا هم رئیس شورای اداری و هم شورای تامین شهرستان هستند.


وی با بیان اینکه مسئولیت امنیت شهروندان برعهده فرماندار است، یادآور شد: امام جمعه شهرستان جایگاه ویژه‌ای دارد که تعامل فرماندار با امام جمعه امری ضروری است تا انجام امورات مختلف در شهرستان به نحو احسن باشد.


استاندار مازندران خدمت صادقانه را از مهم‌ترین و محوری‌ترین وظایف مسئولین برشمرد و تصریح کرد: اگر مدیران به این نکته توجه کنند بسیاری از مشکلات موجود حل می‌شود.


وی راهبرد نظام جمهوری را مردمی بودن مسئولین برشمرد و ادامه داد: یکی از موارد مهم دشمنی دشمنان با جمهوری حاکمیت مردمی بودن این نظام است لذا با وجود تمام خطراتی که رهبر انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند اما در مناسبت‌های خاص با تمام اقشار مردم دیدار می‌کند و این روند را مسئولین جمهوری هم باید انجام دهند.


حسینی پور یادآور شد: مردم همواره دوست دارند در کنار مسئولین باشند ولی برخی مسئولین تا به جایگاهی می‌رسند، خود را گم می‌کنند.


وی گرجی را از مردمی‌ترین فرماندار استان در دولت سیزدهم برشمرد و گفت: این روند در استان نیز مورد توجه قرار دارد.


حسینی پور یادآور شد: بابل با قدمت تاریخی و افتخارات زیادی که در حوزه‌های مختلف دارد باید طرح تحول توسعه شهری را با چشم انداز ۲۵ ساله داشته باشد و فرماندار بابل با اجرای یک کار مهم و ضروری در حوزه زیربنایی کار ماندگار از خود بجای بگذارد.


استاندار مازندران یادآور شد: گرچه «پیر فلک» در کار خود با تجربه و کاردان است اما نیاز است مدیران اجرایی تعامل و همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد سرعت توسعه در این شهر باشیم.


وی افزود: فرماندار نباید دچار روزمرگی شود بلکه باید با هدف گذاری و ترسیم سند توسعه با بکارگیری ظرفیت‌های مختلف در این شهرستان توسعه همه جانبه را رقم زده و برای رفع کمبودها اقدام کند.


امام جمعه بابل نیز در این مراسم اظهار کرد: خداوند امانت را به دست کسانی که اهلیت دارند می‌سپارند و امنیت، دو مفهوم مهم دارد یکی ارزش آن اقدام یا مسئولیتی است که به امانت گذاشته می‌شود و دیگری فردی است که امانت به او سپرده می‌شود.


حجت الاسلام حسن روحانی تصریح کرد: مسئولیت یک امانت الهی است که اگر به دست مسئولی نالایق  بیفتد بجای اینکه در جای خود هزینه کند این جایگاه را طعمه کرده و برای هوا و هوس‌های شخصی هزینه می‌کند.


وی یادآور شد: باید مسئولینی برای خدمتگزاری به مردم انتخاب شوند که امانت‌دار و هم تراز این نظام باشند.


ضرورت ترسیم سند چشم انداز توسعه ۲۵ ساله در بابل


وی با قدردانی از خدمات ارزنده و روحیه مردمی عزیززاده گرجی فرماندار پیشین بابل اظهار امیدواری کرد با حضور مردی با تجربه و دوراندیشی چون پیرفلک شاهد توسعه این شهرستان باشیم.


وی با اشاره به محرومیت های مختلف شهرستان بابل در حوزه‌های مختلف گفت: امیدواریم شاهد رفع این عقب ماندگی‌ها با مدیریت همه جانبه باشیم.


سرپرست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نیز اظهار کرد: ما در نظام اسلامی تکلیف محور هستیم.


قاسم عزیزاده گرجی افزود: در راستای راهبرد دولت سیزدهم مردمی بودن را در راس امور قرار داده و با حضور در ۲۱۸ محله ۹۰ درصد مشکلات مردم رفع شد.


وی ادامه داد: در سفر ریاست جمهوری به مازندران هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به این شهرستان اختصاص یافت که از این محل مشکل زمین ورزشی هفت تیر بعد از سال‌ها رفع و ۱۳ میلیارد تومان نیز اخیرا به این زمین اختصاص یافت.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید